kontakt
Oferta

Usługi na wyciągnięcie ręki

Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą. Realizujemy projekty elektryczne dla firm z różnych branż i sektorów. Nie ograniczamy się do lokalnego rynku, lecz poszukujemy nowych wyzwań i możliwości.
Poznaj nas lepiej, czytaj dalej

Nasze Usługi

Nasze wszechstronne doświadczenia pozwalają nam na montaż instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, informatycznych i teletechnicznych w różnego typu obiektach. Na życzenie klienta wykonujemy także projekty instalacji elektrycznych oraz zajmujemy się ich przeglądami, badaniami i kontrolami.

Przeglądy budowlane

Profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie przeglądów budowlanych. Sprawdzamy kondycję obiektu i wykrywamy ewentualne usterki lub zagrożenia.
Sprawdź ofertę

Ekspertyzy techniczne

Rzetelne usługi w zakresie ekspertyz technicznych. Wykonujemy analizy i oceny stanu technicznego obiektów i instalacji oraz pomiarów pola elektromagnetycznego. Doradzamy w zakresie optymalizacji zasilania i bezpieczeństwa elektrycznego.
Sprawdź ofertę

Projektowanie elektryki

Kompleksowe usługi w zakresie projektowania elektryki. Zajmujemy się projektowaniem instalacji elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz oświetlenia zwykłego i awaryjnego. Wykonujemy projekty dla obiektów przemysłowych, handlowych i edukacyjnych.
Sprawdź ofertę

Nadzory i przeglądy

Usługi nadzoru i przeglądu instalacji elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz oświetlenia zwykłego i awaryjnego. Wykonujemy nadzory i przeglądy dla obiektów przemysłowych, handlowych i edukacyjnych.
Sprawdź ofertę

Serwis wielobranżowy

Świadczymy usługi serwisowe z różnych branż. Zajmujemy się naprawą, konserwacją i modernizacją urządzeń i instalacji elektrycznych, hydraulicznych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Sprawdź ofertę

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze bogate doświadczenia pozwalają nam na wykonywanie instalacji elektrycznych, elektromagnetycznych, informatycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych czy handlowych. W zależności od potrzeb klienta wykonujemy także projekty instalacji elektrycznych oraz zajmujemy się ich przeglądami, ekspertyzami i nadzorami.
Nie musisz samodzielnie szukać i wynajmować różnych specjalistów do badania poszczególnych elementów obiektu.
Dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji zleceń i dostarczamy protokoły kontroli w krótkim czasie.
Przemyślane rozwiązania i najnowsze technologie, minimalizacja awarii.
Masz pytania?
Potrzebujesz wyceny?
kontakt
pl_PLPolski
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram