kontakt
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomiarów elektrycznych, serwisu instalacji elektrycznych lub projektu oświetleń? Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i zrealizujemy Twój projekt z najwyższą starannością i profesjonalizmem.
Zaufaj nam i zleć nam swój projekt.
Formularz kontaktowy

Skontaktuj się już dziś

Szukasz profesjonalnej firmy elektrycznej z Wrocławia? 
Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.
Formularz kontaktowy ze strony

Najczęściej zadawane pytania

Czy wiesz, że wykonywanie przeglądów budowlanych i instalacji elektrycznych jest obowiązkowe ? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i dowiedz się dlaczego.
Jak często należy wykonywać pomiary elektryczne i dlaczego?
Pomiary elektryczne należy wykonywać regularnie, aby zapewnić bezpieczeństwo i sprawność instalacji. Zgodnie z ustawą „Prawo budowlane”, okresowe pomiary elektryczne należy wykonywać nie rzadziej niż co 5 lat. Jednak w niektórych sytuacjach, np. gdy występują warunki szkodliwe dla sieci, takie jak powódź, wysoka temperatura, wyziewy żrące lub ryzyko pożaru, badanie powinno się wykonywać częściej234. Pomiary elektryczne pozwalają sprawdzić stan techniczny przewodów i innych elementów instalacji, oporność izolacji, osprzęt oraz uziemienie. Dzięki temu można wykryć i usunąć ewentualne usterki lub zagrożenia.
Dlaczego i kiedy należy wykonywać przeglądy budowlane?
Przeglądy budowlane należy wykonywać, aby ocenić stan techniczny obiektu budowlanego i zapobiec jego uszkodzeniu lub zawaleniu. Zgodnie z ustawą „Prawo budowlane”, przeglądy budowlane należy wykonywać co najmniej raz na 5 lat. Jednak w niektórych sytuacjach, np. gdy występują warunki pogarszające stan obiektu, takie jak trzęsienia ziemi, powodzie, pożary lub eksplozje, przegląd powinien być wykonany niezwłocznie. Przeglądy budowlane pozwalają sprawdzić stan konstrukcji, fundamentów, ścian, stropów, dachu i innych elementów obiektu. Dzięki temu można zaplanować i przeprowadzić niezbędne naprawy lub remonty.
Czemu służą badania termowizyjne?
Badania termowizyjne służą do pomiaru temperatury powierzchni obiektów za pomocą kamery termowizyjnej. Dzięki temu można uzyskać obraz termiczny obiektu, który pokazuje rozkład temperatury w różnych jego częściach. W elektryce badania termowizyjne pozwalają na kontrolę stanu urządzeń i instalacji elektrycznych, wykrywanie przegrzania, przeciążeń, nieszczelności czy uszkodzeń izolacji. W nadzorach budowlanych badania termowizyjne służą do oceny izolacji cieplnej budynków, wykrywania mostków termicznych, wilgoci czy pęknięć.
Masz pytania?
Potrzebujesz wyceny?
kontakt
pl_PLPolski
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram