kontakt
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Ekspertyzy techniczne

Oferujemy profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie ekspertyz technicznych. Wykonujemy analizy i oceny stanu technicznego obiektów i instalacji oraz pomiarów pola elektromagnetycznego. Doradzamy w zakresie optymalizacji zasilania i bezpieczeństwa elektrycznego.

Nasza oferta usług ekspertyzowych

Oferujemy szeroki zakres usług ekspertyzowych dla różnych rodzajów obiektów i instalacji. Wykonujemy ekspertyzy budowlane, elektryczne, pola elektromagnetycznego oraz audyty zasilania stacji ładowania pojazdów.

Ekspertyzy techniczne

Ekspertyzy techniczne to czynności analityczno-diagnostyczne, dokumentowane i wykonywane przez upoważnionych i wykwalifikowanych ekspertów, dla budynków i obiektów budowlanych oraz instalacji elektrycznych.

Ekspertyzy mają na celu ustalenie przyczyn i skutków uszkodzeń lub awarii obiektów lub instalacji, ocenę ryzyka wystąpienia zagrożeń dla ludzi lub środowiska, a także zalecenie sposobów naprawy lub modernizacji.
Kompetencja
Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania ekspertyz technicznych.
Obiektywność
Gwarantujemy niezależność i bezstronność naszych opinii i ocen.

Ekspertyzy budowlane

Ekspertyzy budowlane to szczegółowe badania stanu technicznego konstrukcji obiektu oraz jego elementów. Wykonujemy ekspertyzy dla obiektów nowych i istniejących, w celu sprawdzenia zgodności z projektem, normami i przepisami prawa.

Wykrywamy wszelkie wady lub usterki konstrukcyjne oraz oceniamy ich wpływ na bezpieczeństwo i trwałość obiektu.

1.

Ekspertyzy i pomiary pola elektromagnetycznego SN, WN
Polegające na pomiarze natężenia pola elektromagnetycznego generowanego przez linie wysokiego i średniego napięcia oraz ocenie jego wpływu na ludzi i środowisko.

2.

Ekspertyzy elektryczne
Polegające na analizie stanu technicznego instalacji elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz stacji transformatorowych. Oceniamy ryzyko wystąpienia przepięć, zwarć lub pożarów oraz zalecamy sposoby poprawy bezpieczeństwa elektrycznego.

3.

Audyty zasilania stacji ładowania pojazdów
Polegające na ocenie jakości zasilania stacji ładowania pojazdów elektrycznych lub hybrydowych. Sprawdzamy parametry napięcia, prądu, mocy i harmonicznych oraz zgodność z normami i wymaganiami producentów pojazdów.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące naszych usług ekspertyzowych, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego obiektu.
Jakie są rodzaje ekspertyz budowlanych?
Ekspertyzy budowlane mogą być podzielone na kilka rodzajów, w zależności od celu i zakresu badania. Najczęściej spotykane to: ekspertyzy stanu technicznego, ekspertyzy przyczynowo-skutkowe, ekspertyzy wartościowe, ekspertyzy energetyczne, ekspertyzy akustyczne, ekspertyzy geotechniczne, ekspertyzy hydrologiczne i inne.
Jak długo trwa wykonanie ekspertyzy budowlanej?
Czas wykonania ekspertyzy budowlanej zależy od wielkości i rodzaju obiektu oraz zakresu badania. Zazwyczaj trwa on od kilku dni do kilku tygodni. Po wykonaniu ekspertyzy sporządzamy raport z ekspertyzy, który dostarczamy w ciągu kilku dni roboczych.
Ile kosztuje wykonanie ekspertyzy budowlanej?
Koszt wykonania ekspertyzy budowlanej zależy od wielkości i rodzaju obiektu oraz zakresu badania. Aby otrzymać wycenę naszych usług, prosimy o kontakt z nami i podanie nam niezbędnych informacji o obiekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze bogate doświadczenia pozwalają nam na wykonywanie instalacji elektrycznych, elektromagnetycznych, informatycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych czy handlowych. W zależności od potrzeb klienta wykonujemy także projekty instalacji elektrycznych oraz zajmujemy się ich przeglądami, ekspertyzami i nadzorami.
Nie musisz samodzielnie szukać i wynajmować różnych specjalistów do badania poszczególnych elementów obiektu.
Dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji zleceń i dostarczamy protokoły kontroli w krótkim czasie.
Przemyślane rozwiązania i najnowsze technologie, minimalizacja awarii.
Masz pytania?
Potrzebujesz wyceny?
kontakt
pl_PLPolski
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram