kontakt
O nas

Poznaj naszą misję

Jesteśmy firmą elektryczną specjalizującą się w przeglądach, ekspertyzach, projektowaniu, nadzorach i serwisie wielobranżowym. 
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności instalacji i urządzeń elektrycznych. Usługi na najwyższym poziomie świadczymy już od 2010 roku.
Zadzwoń do nas i umów konsultację dla Twojego projektu
O firmie

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy firmą elektryczną z wieloletnim doświadczeniem. Wcześniej działaliśmy pod szyldem General Electrical Services, jednak wraz z rozwojem naszych działań przekształciliśmy się w spółkę o nazwie Haleszczuk Sp. z o. o. Przez lata świadczyliśmy usługi dla firm z Dolnego Śląska i całej Polski, w tym dla takich firm jak LG Energy Solution czy SK Hi-Tech.
Możemy wykonać każdą instalację, niezależnie od poziomu jej skomplikowania i wielkości. Mamy własny zespół specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. W naszej pracy stosujemy inteligentne systemy sterowania, automatyzację procesów i optymalizację zużycia energii - to tylko niektóre z nowoczesnych technologii i rozwiązań z dziedziny elektryki, które podnoszą efektywność i oszczędność energii. Na przykład, według badań aż 54% całej energii elektrycznej jest marnowane. My wiemy i dlatego oferujemy usługi pomiarów i audytów energetycznych
Doświadczenie i profesjonalizm
Nowoczesne technologie i sprzęt
Współprace

Firmy, które nam zaufały

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi elektryczne cieszą się uznaniem i zaufaniem wśród wielu firm z różnych branż i regionów. Do niedawna współpracowaliśmy z LG Energy Solution sp. z o.o. z Wrocławia, jednym z liderów w produkcji baterii litowo-jonowych. Obecnie możemy się pochwalić stałą współpracą z firmą SK Hi-Tech z Dąbrowy Górniczej, która zajmuje się produkcją półprzewodników i układów scalonych. To tylko niektóre z firm, które nam zaufały i skorzystały z naszych profesjonalnych usług elektrycznych. Zapraszamy do dołączenia do nich!
O zespole

Poznaj naszych specjalistów

Tworzymy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny elektryki. Każdy z nas ma wymagane uprawnienia i kompetencje do wykonywania pomiarów, ekspertyz i projektów elektrycznych. Wśród naszych pracowników znajdują się osoby posiadające uprawnienia elektryczne E1 i D1, które pozwalają na wykonywanie prac związanych z eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych. 
Wszyscy nasi pracownicy mają niezbędne wykształcenie techniczne i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie elektryki. Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który dba o najwyższą jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami!
Jesteśmy firmą z pasją i doświadczeniem w dziedzinie elektryki
Śledzimy trendy i innowacyjne technologie
Zaangażowani w profesjonalną obsługę Klienta
Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
Indywidualne podejście i doradztwo
Nagroda

Wyróżnienie od Coraz 
Lepsza Firma

Z radością informujemy, że Haleszczuk został wyróżniony przez Coraz Lepsza Firma. To uznanie jest potwierdzeniem naszej nieustannej pracy, dążenia do doskonałości i ciągłego rozwoju. Jesteśmy wdzięczni za to wyróżnienie i zobowiązani do dalszego podnoszenia standardów naszych usług.
Wyróżnienie na arenie biznesu
Zaufanie klientów i uznania branżowe
Zapoznaj się z programem na stronie internetowej www.corazlepszafirma.pl
To wyróżnienie to nie tylko symbol naszego sukcesu, ale także zaufania
Nowoczesny program szkoleniowy dla przedsiębiorców

Referencje

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, realizujemy zlecenia dla wielu prestiżowych i wymagających klientów z sektora przemysłowego, handlowego i budowlanego. Nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem naszych klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Zapoznaj się z naszymi certyfikatami:
Certyfikat instalatora - Fibaro
Kilka zdań o szkoleniu
Pokaż certyfikat
Certyfikat Ochrony Przeciwpożarowej
Kilka zdań o szkoleniu
Pokaż certyfikat
Swiadectwa energetyk - Satel
Kilka zdań o szkoleniu
Pokaż certyfikat
Swiadectwa elektyk - PARP
Kilka zdań o szkoleniu
Pokaż certyfikat
Masz pytania?
Potrzebujesz wyceny?
kontakt
pl_PLPolski
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram